Co to jest...

Tankomat to urządzenie sterujące pracą dystrybutora, które wykorzystywane jest na bezobsługowych stacjach paliw. Łatwość obsługi oraz instrukcje głosowe dla użytkowników w języku polskim, pozwalają na komfortowe, bezpieczne i samodzielne tankowanie pojazdów. Wystarczy chwila, aby swobodnie zatankować paliwo o każdej porze dnia i nocy. Dzięki tankomatowi Stacja Paliw "ARBI" przy ul. Jerzego z Dąbrowy 4 włączyła do swojej oferty karty paliwowe, które pozwolą na zakup paliw po niższej cenie, jak również dadzą możliwość obserwowania zużycia paliwa w firmowych pojazdach. Tankomat to nowoczesne rozwiązanie zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Zapraszamy na "ARBI".

Rodzaje kart...

  1. Karta flotowa - służy do bezgotówkowej obsługi klientów, regulujących płatności przelewem, po wcześniejszym podpisaniu umowy ze Stacją Paliw "ARBI"
  2. Karta kontrahenta - służy do obsługi klienta, właściciela firmy i jego pracowników, regulujących płatności gotówką, a otrzymujących faktury zbiorcze. System ten umożliwia otrzymanie karty kierowcy i karty samochodu/maszyny. Pozwala na monitorowanie osób użytkujących dany sprzęt/maszynę/pojazd (posiadacz karty może otrzymać rabat na zakup paliw na Stacji Paliw "ARBI", ul. Jerzego z Dąbrowy 4).
  3. Karta stałego klienta - jest wydawana klientom indywidualnym, biorącym udział w systemie lojalnościowym (posiadacz karty może otrzymać rabat na zakup paliw na Stacji Paliw "ARBI" ul. Jerzego z Dąbrowy 4).

Warto wiedzieć...

  1. Tankomat przyjmuje banknoty o nominale: 10zł, 20zł, 50zł, 100zł (max 8 sztuk)
  2. Tankomat nie przyjmuje monet
  3. Urządzenie nie wydaje reszty (w przypadku niewykorzystania pełnej kwoty pobranej przez tankomat, proszę zgłosić się z paragonem do pracownika stacji w czasie godzin pracy)
  4. Po odbiór faktury proszę zgłosić się z paragonem w godzinach pracy pracownika stacji
  5. Wszelkie reklamacje będą uwzględniane wyłącznie za okazaniem paragonu.
  6. W razie pytań proszę dzwonić pod numer telefonu: 0 606 376 836 lub 0 602 481 633